top of page
Spraying Chemical on Stairs

Naše dezinfekční služby zajistí hygienickou čistotu všech vašich prostor.

Více níže

Dezinfekce
new wave 1.png

Dezinfekce

Základním pravidlem pro úspěšnou dezinfekci je přerušení šíření nákazy od zdroje k vnímavému jedinci. Obecně se jedná o postupy, kterýmy zbavujeme prostředí nebo předměty choroboplodných zárodků. Dezinfekční přípravky, které používáme mají spolehlivé účinky proti bakteriím, virům a plísním.

new wave 2.png

Proč si vybrat na dezinfekci právě nás?

Díky naší dlouholeté praxi jsou naše postupy velmi účinné a spolehlivé. Pro dezinfekci používáme přípravky, které mají silný biocidní účinek proti virům, bakteriím a plísním. Přípravky jsou certifikované, nemají výraznější pachovou stopu a jsou zdravotně nezávadné. Pomocí moderních technologií provádíme dezinfekci preventivní i ohniskovou. Dezinfekční servis sestavujeme dle individuálních potřeb a požadavků klienta.

Základní způsoby dezinfekce

Aplikace postřikem

Tímto způsobem dezinfekce dochází ke smáčení povrchů dezinfekčním přípravkem je proto velmi efektivní a žádaná. Plošně je možné ošetřit dezinfekčním přípravkem veškeré prostory budov. Po dodržení expoziční doby je možné prostory opět užívat.

Aplikace ULV

Přístroj produkuje částice kapaliny od 10-50 mikrometrů, tedy jemný aerosol, kterým zamlžuje prostor a předměty, přičemž nedochází ke smáčení povrchů. Tato prostorová aplikace umožňuje spolehlivou dezinfekci veškerých ošetřovaných ploch v budovách.

Aplikace polymerem PHMG - aplikace ULV

Zamlžením prostoru ve formě jemného aerosolu vznikne na povrchu velmi tenká polymerová vrstva, která funguje jako ochrana proti virům a bakteriím. Polymerovou dezinfekcí lze ošetřit veškeré objekty a předměty, které je možné po 60 minutách opět používat.

Ceník Dezinfekce

Ceník

Dezinfekce
postřikem

Dezinfekce
fogováním

Dezinfekce
polymerem

3,60 Kč/m² ošetřené plochy

Minimální cena za jeden zásah je

1500,00 Kč

3,80 Kč/m³ ošetřené plochy

Minimální cena za jeden zásah je

2500,00 Kč

Do 1000 m³ - 16,00 Kč/m³

1000-2000 m³ - 10,00 Kč/m³

Nad 2000 m³ - 6,00 Kč/m³

Dezinfekce ozonem

Oceníme po prohlídce v místě.

Uvedené ceny jsou bez 21% DPH

bottom of page